سیستم AW ) D-Actor یا Acoustic Wave Tretment)

لاغری

امروزه در تمامی عرصه ها تناسب اندام و زیبایی اندام یکی از بزرگترین مسائل قابل بحث میباشد شما میتوانید با بررسی این وب سایت در قسمت تناسب اندام چگونگی لاغر با دستگاه ، رژیم لاغری ، تغذیه مناسب و تمامی مسائل را به روز بررسی کنید.

سیستم AW ) D-Actor یا Acoustic Wave Tretment)

ارزیابی حالت کششی و انعطاف پذیری پوست با درمان AWT بهبود قابل ملاحظه ای را نشان داده است میزان انعطاف پذیری و الاستیسیته پوست پس از 6 الی 8 جلسه درمان 74% افزایش می یابد. سه ماه پس از پایان دوره درمان انعطاف پذیری پوست حتی تا 105% بهبود را نشان میدهد. در مقایسه بهبود حاصله در درمان با محصولات مراقبت از پوست (کرم ـ لوسیون) فقط حدود 12% تا 25% میباشد و در برخی افراد شاید تا 30% باشد.

Acoustic Wave یک موج صوتی ویژه است که مشخصه آن فشار با دامنه بالاست. این امواج دارای قدرت انتقالی آنی انرژی از ژنراتور به نقطهای دورتر به طور مثال برای شکستن شیشه پنجره هستند. امواج اکوستیک (Acoustic Wave) به وسیله فشار با دامنه بالا (High Pressure Amplitudes) شناخته میشوند. این امواج در طبیعت نیز وجود دارند مانند انرژی ناشی از رعد و برق. در واقع تأثیری که هواپیماهای مافوق صوت بر شکستن پنجره ها در فاصله ای دورتر از هواپیماهای جنگی دارد همان اثر Acoustic Wave است.
این امواج سالهاست برای مصارف درمانی مانند سنگ شکنی (Lithotripsy) مورد استفاده قرار میگیرند. ایده تولید Acoustic Wave در بیرون از بدن (دورتر از تولید کننده) برای استفاده از آن در داخل بدن، به منظور شکستن سنگهای کلیوی در پایان دهه 1960 شکل گرفت و منجر به ساخت سیستمهای ESWL (دستگاه های سنگ شکنی برون اندامی) امروزی گردید. این سیستم امواج صوتی پرفشار را بدون آسیب رساندن به پوست و بافتهای دیگر بدن، دورتر از ژنراتور و درست در محل قرارگیری سنگهای کلیوی تولید و موجب تخریب آنها میگردد.

Acoustic Wave و اولترا سوند
ممکن است این تصور غلط ایجاد شود که Acoustic Wave همان اولتراسوند است ولی این دو با هم متفاوتند. در واقع امواج اولتراسوند به صورت پریودیک و منظم تولیده شده ولی امواج اکوستیک، امواج صوتی هستند که در کسری از ثانیه (نانوثانیه) به حداکثر مقدار خود رسیده و به تدریج کاهش می یابد.
تأثیرات AWT بر روی لایه خارجی و لایه میانی پوست
• پیش از درمان با AWT :
سلولهای حجیم چربی به سمت سطح پوست بالا میآیند و باعث میشوند که پوست ظاهری پرتقالی پیدا کند (سلولیت). بافتهای پیوند انعطافناپذیر به دلیل وجود بافتهای چربی در جهت طولی کشیده نمیشوند، که در نتیجه فررفتگی های ناخوشایندی روی پوست ایجاد میشود و گردش خون عمومی به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.
• در طول درمان با AWT :
امواج صوتی نوسانی به بدن وارد میکند. بافت پیوندی سست میشود. سفتی و ثبات لایه خارجی پوست افزایش می یابد. گردش خون در بافت به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. کلاژن سازی فعال میشود. لایه میانی و لایه خارجی پوست سفت و محکم میشود.
• پس از درمان با AWT :
نتیجه کار با AWT به این صورت است که پوست سفتتر میشود و انعطاف پذیری طبیعی پوست و بافت پیوندی به حالت اول باز میگردد و در ظاهر پوست بهبودی قابل ملاحظه و دراز مدت ایجاد میشود (کاهش و درمان سلولیت). با کاهش کلی حجم بافت زیرجلدی (چربی) کاهش سایز در اغلب بیماران قطعی است.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *