و جوانسازی پوست با تکنیک رادیوفرکوئنسی (Tripollar (Regen

لاغری

امروزه در تمامی عرصه ها تناسب اندام و زیبایی اندام یکی از بزرگترین مسائل قابل بحث میباشد شما میتوانید با بررسی این وب سایت در قسمت تناسب اندام چگونگی لاغر با دستگاه ، رژیم لاغری ، تغذیه مناسب و تمامی مسائل را به روز بررسی کنید.

Lifting و جوانسازی پوست با تکنیک رادیوفرکوئنسی Tripollar (Regen):

RF یا Tripollar جهت درمان سلولیت و چاقی موضعی و افتادگی پوست کاربرد دارد. اگر نگران چاقی موضعی، سلولیت یا حتی افتادگی پوست بر اثر حاملگی هستید، یا فقط میخواهید باسن سفت تری داشته باشید. آخرین پیشرفتهای علمی در این زمینه قابل توجه است. تنها یک روش درمانی است که از اولین جلسه درمان نتایج قابل مشاهده ای را تضمین میکند. تکنولوژی Tripollar RF در درمان سلولیت و تناسب اندام پیشرفته ترین روشهای نوین را پیشنهاد میکند.

این تکنولوژی بینظیر با دریافت انرژی Tripollar RF که پوست را صاف و سفت مینماید، آن را به آرامی و به طور مؤثر درمان میکند و فقط با چند جلسه درمانی ان ناهمواریهای ناخوشایند بهبود می یابد.
Tripollar RF روشی است بدون جراحی، غیرتهاجمی، بدون درد، مطمئن، بدون استراحت و تزریق و راه حل مناسبی است برای این که ظاهر مناسب پوستتان را از نو پیدا کنید.

درمان Tripollar برای چه افرادی مفید است؟

تمام افرادی که با مشکل اضافه وزن یا افتادگی پوست، چاقی موضعی، شلی یا افتادگی پوست بر اثر حاملگی یا لیپوساکشن مواجه هستند، یا فقط میخواهند مشکل سلولیت را درمان کنند، میتوانند از این درمان استفاده کنند. تمام این مشکلات تغییراتی هستند که به دلایل مختلف در بافت زیر پوست به وجود میآید. از آنجا که درمان Tripollar به طور انتخابی کلاژن و بافت چربی را گرم میکند، خانمها در هر سن و سال و یا نوع پوستی میتوانند مراجعه کنند.

Tripollarچطور کار میکند؟
تکنولوژی Tripollar RF نه تنها در بافتهای فرورفته بلکه به طور بسیار مؤثری در بافتهای چربی در لایه های عمیق تر پوست باعث ایجاد تغییرات ساختاری و قابل مشاهده ای میشود. این روش متابولیسم را افزایش داده و چربی مایع را از سلولهای چربی آزاد میکند. گرما به طور همزمان باعث انقباض کلاژنها میشود که در نتیجه پوست سفتتر و صافتر میشود. این روش درمانی دگرگون کننده با دریافت انرژی Tripollar RF به طور همزمان هم در لایه سطحی و هم در لایه های عمیق پوست، مشکل را به طور ریشه ای حل میکند، نه به شکل سطحی.

آیا این روش از نظر پزشکی آزمایش شده است؟
در مطالعات بالینی ثابت شده که درمان Tripollar پس از 8 هفته درمان سایز دور شکم و ناحیه دور ران را تا چند سانتیمتر کاهش میدهد. به طور کلی Tripollar درمانی دائمی برای کاهش چاقی موضعی است. افتادگی پوست را سفت میکند و سلولیتهای ناهموار را صاف میکند. به نظر مراجعین، این درمان مطمئن، راحت و مؤثر است.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *