کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشتمو

کاشت مو یکی از مؤثرترین پروسه های زیبایی است. در کاشت موی طبیعی، موهای خود فرد از قسمتهای اطراف سر برداشت و به قسمتهای طاس و کم موی بالای سر پیوند زده میشود. این فرآیند در کلینیک کاشت مو با استفاده از بی حسی موضعی انجام شده و پس از پیوند مو، این موها ابتدا دچار ریزش شده و بعد از 6 الی 9 ماه نتیجه نهایی و مطلوب با رشد مجدد موهای کاشته شده فراهم خواهد شد.

 

کاشت ریش و سبیل

خبرنامه کلینیک کاشت مو

کاشت موی صورت، نه‌تنها برای بازیابی موهای ریش و سبیل، بلکه برای ایجاد موهایی ضخیم‌تر در ناحیه گونه یا نواحی دچار آثار سوختگی یا آکنه نیز انجام می‌شود.

به طورکلی عوامل متعددی باعث از بین رفتن موهای صورت و ریش و سبیل می شوند. از قبیل: نداشتن موی مادرزادی، ابتلا به آلوپسیآره‌آتا،  الکترولیز، لیزر، ضربه و جراحت ناشی از سوختگی یا انواع حوادث
مراحل برداشت و کاشت موها در کاشت ریش و سبیل، شبیه کاشت موی سر است. یعنی موهای مورد نیاز را از بانک موی پشت سر به روش های futیا fit  برداشته و سپس در مناطق بدون مو صورت کاشته میشود. با این تفاوت که در کاشت ریش و سبیل، فقط از واحدهای فولیکولی دارای یک یا دو تار مو استفاده می شود.

 

برای انجام کاشت ریش و سبیل به نکات زیر توجه داشته باشید :

  • در هیچ کجای بدن مویی وجود ندارد که کاملا شبیه موی ریش و سبیل باشد بنابراین موهای کاشته‌شده معمولاً از لحاظ مشخصات ظاهری (مثل رنگ، ضخامت و…) تا حدی با موهای قبلی ریش و سبیل تفاوت خواهند داشت البته به مرور زمان حالت طبیعی تری پیدا می کنند.
  • تراکم موی ریش و سبیل کاشته شده کمتر از ریش و سبیل طبیعی خواهد بود. البته با تکرار دفعات کاشت می توان این تراکم را بیشتر کرد اما در هر صورت تراکم آن هیچ‌ وقت شبیه ریش و سبیل طبیعی نخواهد شد.

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *