پیوندابرو

پیوندابرو

کاشتمو

کاشت مو یکی از مؤثرترین پروسه های زیبایی است. در کاشت موی طبیعی، موهای خود فرد از قسمتهای اطراف سر برداشت و به قسمتهای طاس و کم موی بالای سر پیوند زده میشود. این فرآیند در کلینیک کاشت مو با استفاده از بی حسی موضعی انجام شده و پس از پیوند مو، این موها ابتدا دچار ریزش شده و بعد از 6 الی 9 ماه نتیجه نهایی و مطلوب با رشد مجدد موهای کاشته شده فراهم خواهد شد.

 

پیوندابرو

خبرنامه کلینیک کاشت مو

ابرونقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و اعتماد به نفس افراد دارد. علاوه بر آن دربرقراری ارتباط با دیگران وبيان احساسات نیز نقش موثری دارد به همین علت از دست دادن ابروها باعث استرس شدید و از دست دادن اعتماد به نفس در افراد می شود.
ریزش موهای ابرو می تواندعلل گوناگونی داشته باشد که عبارتند از:
1.آسیب به ابرو از طریق ضربه مانند تصادف رانندگی ، سوختگی ، مواد شیمیایی ، برق گرفتگی وغیره.
2.امراض موضعی پوست مثل بیماری لوپوسپوستیوآلوپسیآرهآتا
3.عدم رویش ابرو به صورت مادرزادی
4.اصلاح کردن ابرودرخانم ها
5.تریکوتیلومانیا: کندن ابروها به دلیل بیماری روانی مانند وسواسوس یا عادت به کندن آنها.
6.درمان بیماریه ایدیگرمثلاً شعه درمانی ، شیمی درمانی وبرداشتن وموو ابرو با جراحی.
7.بیماری های عمومی بدن مثل مشکلات هورمونی
کاشت ابرو
تنها روش درمانی برای افرادی که موهای ابروی خود را بصورت دائم از دست داده اند کاشت موی ابرو است. کاشت موی ابرو نیز مانند کاشت موی سر به دو روش fut و fit انجام میگیرد. تفاوت روش ها در نوع برداشت مو از بانک موی سر است.  برای کاشات ابرو معمولاً موهای کنار گوش را برداشته و سپس در ابرو کاشته میشود.
بهترین کاندید کاشت ابرو کسی است که یا اصلاً ابرو نداشته باشد و یا اینکه قسمتی از ابرویش را به دلیل جراحت وآسیب رسیدن به موها ی ابرو کاملاً از دست داده است ومی خواهد کاشت ابرو درهمان جای ابروی قبلی اش انجام شود.

در مورد کاشت ابرو باید به نکات زیر توجه نمایید:
1.در هیچ کجای بدن مویی شبیه موی ابرو وجود ندارد و تنها موهای ظریف بالای گوش بیشترین شباهت را به موی ابرو داردند به همین دلیل موهای کاشته شده ازلحاظ مشخصات ظاهری مانندرنگ ، ضخامت ، صافي مجعد بودن ، ميزان رشد و غیره با موهای قبلی ابرو فرق می کنند البته درغالب مو پس از چند ماه تا چند سال مو ها ی کاشته شده تا حد زيادی شبيه موهای ابرو می گردند.
2.ابرو های کاشته شده رشدی بیشتر از موهای طبیعی ابرو دارند به همین علت باید بطور مداوم کوتاه شوند.
3.تراکم موهای ابرو کاشت شده نسبت به ابروی طبیعی کمتر است
در کاشت ابرو طبیعی نکات ظریفی وجود دارد که باید توسط پزشک کاملاً رعایت شود تا در نهایت نتیجه خوبی حاصل شود. به همین علت در انتخاب پزشک و تیم کاشت ابرو نهایت دقت را داشته باشید

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *