اگر می‌خواهید ملکی را معامله یا سود کنید حتما این مطلب را بخوانید

 

اگر می‌خواهید ملکی را معامله یا  سود کنید حتما این مطلب را بخوانید

حالا، بازار مسکن سال 94 باب حالی  به فاعل رسمی همزمان با بازگشایی کامل جميع بنگاه‌های مسکن فعالیت خود را مبدا می‌کند که دامنه رکود حاکم داخل این بازار از سال 93، به سال جدید نیز کشیده شده است.

اگر می‌خواهید ملکی را معامله یا  سود کنید حتما این مطلب را بخوانید

 

اگر می‌خواهید ملکی را معامله یا  سود کنید حتما این مطلب را بخوانید

رهن و اجاره آپارتمان در تهران

 

به این ترتیب، کارشناسان به متقاضیان خرید دروازه اندر بازار مسکن توصیه می‌کنند به هیچ رخ تحت تاثیر برخی گمانه‌زنی‌‌ها راجع افزایش قیمت دروازه اندر سال جدید، گرفتار دستپاچگی و شتابزدگي نشوند و با خیال آرام نسبت به گلچين برگزيدن و خرید خانه مورد عقيده راء ي خود اقدام کنند. توصیه‌های کارشناسی برای خرید مسکن درب ابتدای سال حاکی است: خریداران به هیچ روي با يورش و پاتك به بازار مسکن این بازار را دچار تشنج نکنند و اطمینان داشته باشند که حداقل طی هفته‌های آتی تغییر محسوسی دروازه اندر قیمت‌ها و نمود نشان دادن آپارتمان‌های فروشی، ائتلاف نخواهد افتاد.

 

 

 

در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد بازار مسکن حداقل درون سه ماهه پایانی سال 93، با مزيت قابل توجهی مواجه شده و معاملات مسکن به فاعل نسبی مكر طرح و بوی مزيت به خود بگیرد، منتها عملا شكيبايي کارشناسان و فعالان این بازار محقق نشد و باز اکنون دوره رکود به سال 94 نیز کشیده شده است.

 

این درب حالی است که همه چند ممکن است برخی، تحت تاثیر شرایط جدید ایران دروازه اندر عرصه بین‌المللی پیش‌بینی افزایش قیمت مسکن را مطرح کنند، وليك نظر کارشناسان بازار مسکن این است که تاثیر برخی اتفاقات بین‌المللی با سرعت متوجه بازار مسکن نخواهد شد و ولو قرار باشد تحت تاثیر این تغییرات بازار مسکن نیز دستخوش تغییر و تحول شود، حداقل طی هفته‌های پیش رخ این همدلي صورت عینی نخواهد گرفت. به این ترتیب متقاضیان خرید در بازار مسکن درون ابتدای سال 94 از مهلت کافی برای گشت‌زنی باب بازار و انتخاب خانه مناسب برای خود برخوردارند و نیازی به شتابندگي و تامل و ایجاد تشنج در بازار معاملات تحت تاثیر برخی احتمالات و پیش‌بینی‌های غیرواقعی ندارند.

About The Author

Related posts