دستگاه (Cryolipo II (CLATUU

لاغری

امروزه در تمامی عرصه ها تناسب اندام و زیبایی اندام یکی از بزرگترین مسائل قابل بحث میباشد شما میتوانید با بررسی این وب سایت در قسمت تناسب اندام چگونگی لاغر با دستگاه ، رژیم لاغری ، تغذیه مناسب و تمامی مسائل را به روز بررسی کنید.

Cryolipo II (CLATUU) دستگاه

دستگاه CLATUU ساخت کمپانی Classys کره جنوبی است که دارای دو هندپیس از نوع وکیوم میباشد. هر هندپیس نیز دارای دو صفحه خنک کننده یک تکه در طرفین با مساحتی بزرگ (54 سانتی مترمربع) است.
هندپیس ها از جنس سیلیکون بوده و به گونه ای طراحی شده اند که بیشترین حجم چربی از بافت را در خود جای دهند. دستگاه CLATUU تنها دستگاه غیر آمریکایی است که سیستم خنک کننده آن از چیلر و رادیاتور تشکیل شده است.

بقیه دستگاه ها همگی فقط از رادیاتور استفاده میکنند یعنی جهت خنک سازی از تبادل حرارتی بین آب و هوا بهره میبرند. در صورتی که در CLATUU علاوه بر سیستم رادیاتور از یک چیلر قدرتمند استفاده شده که میتواند صفحه های خنک کننده را ساعتها در دمایی زیر صفر نگه دارد. به همین خاطر CLATUU توانایی ایجاد دمای مطلوب و مناسب برای نابودی سلولهای چربی در بافت را دارا میباشد.
وجود دو هندپیس در این دستگاه باعث میشود که بتوان همزمان دو ناحیه فرد را تحت درمان لاغری قرار داد.
توان بالای این دستگاه،1250 وات، باعث میشود که سرعت سردسازی آن پایین (در حدود 12 دقیقه) بوده و همچنین مهمتر این که دستگاه میتواند تا 5 متقاضی پشت سر هم را درمان کند بدون این که دمای آن دچار افت شود.

ویژگیهای CLATUU را میتوان به صورت زیر خلاصه کرد :

استفاده از سیستم چیلر – رادیاتور
توان بالا / 1250 وات
دارای دو هندپیس وکیومی
استفاده از صفحات خنک کننده بزرگ و یک تکه
سیستم فیدبک دما از هندپیس (4 سنسور در هر هندپیس)
قابلیت ایجاد دمای منفی تا 9- درجه سانتی گراد
قابلیت ایجاد ساکشن تا منفی 50 کیلو پاسکال
سیستم جبران ساز و ثابت نگه داشتن دمای هندپیس
رابط کاربری بسیار ساده

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *