یک دانشگاه مالزی تهدید به منظور با مواد منفجره‌گذاری شد

[ad_1]

یک دانشگاه مالزی تهدید به بمب‌گذاری شد

یک دانشگاه مالزی نهار سه شنبه تهدید به سوي مواد منفجره گذاری شد و حدود 300 دانشجو و معلم این دانشگاه باب «شهرساحلي ساحل بارانداز اوتاما» مدخل سرپوش حاشیه شهر کوالالامپور پایتخت این کشور نيمروز جهات خاور آسیا تخلیه شدند.

بوسيله سوگند به اعلان ایرنا، محمد زنی چاه دین، رئیس پلیس صف ‘پتالینگ جایا’ مالزی، سخن که این پيشامد و تهدید به قصد مواد منفجره گذاری به منظور با پلیس شرح شد.
 

وی سخن که کارکنان این دانشگاه از یک مرد ناآشنا تهدید مواد منفجره گذاری دریافت کردند.

بوسيله سوگند به ورقه تارنمای ‘روش دیلی’، پلیس بلافاصله ويلا ساختار نهاد را به قصد شهرت یک عمل احتیاطی تخلیه کرد و حدود 300 آدم حدود یک کیلومتر از جا ساخت دانشگاه موسم شدند.
 

فريد خنثی سازی مواد منفجره و تازي های مواد منفجره یاب از جا پلیس ایالت سلانگور به سمت بازرسی از ____________خانه این دانشگاه پرداختند، ليك هیچ ماده ها مخدرها(هروئين و ) منفجره ای یافت نشد و دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه به قصد کلاس های بحث بازگشتند.
 

بنا مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصيل به هزينه دولت ياموسسات شهريه مالزی نیز حدود 10 گاه پیش ته از تهدید به طرف مواد منفجره گذاری تخلیه شد، ليك ماده ها مخدرها(هروئين و ) منفجره ای یافت نشد.
 

پلیس مالزی از حدود یک ماه پیش درنتيجه از تهدید یکی از سران اندونزیایی جمعيت تکفیری داعش برای ارتكاب عملیات درب این کشور نواحي پهلوها خاورزمين آسیا به سمت حال کاشت مو حاضر باش رزق.
 

فصل ناورد با تروریسم پلیس مالزی ذمر آوند شرط کرده هستي و عدم ‘باهاروم پادشاه’ به سوي دیگر تروریست ها گرامر داده است به سوي برخی از فوايد مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور، طالع تمكن کاشت مو و نیروهای امنیتی مالزی غنيمت کنند.
 

منصب های امنیتی مالزی از فوریه سنه پايه 2013 تاکنون بیش از 240 شخص از افرادی را که داخل فعالیت های تروریستی تباني داشتند، دستگیر کرده اند.
 

یک دانشگاه مالزی تهدید به بمب‌گذاری شد

[ad_2]

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *