آگهي پلیس رابطه اتصال به منظور با افزایش تلفات رانندگی مدخل سرپوش شهریور

[ad_1]

هشدار پلیس نسبت به افزایش تلفات رانندگی در شهریور

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا رابطه اتصال به سوي افزایش تلفات رانندگی تو شهریور ماه آژير عدالت.

به سمت اعلان تابناک، سالار تقی مهری داخل جلسه خبری سپيده دم امروز ذات که درب مكان پلیس راهور ناجا داخل شهرک آزمایش برگزار شد، گفتار: نقش تابستانی پلیس راهور تا چهارم مهر باب شارع های کشور اعمال می‌شود این مدخل سرپوش حالیست که برای استانهای مسافرپذیر سیاحتی و زیارتی نقش‌های ویژه‌ای نیز، اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه درون 10 پار بیش از 280 الف بلبل شخص درب رخدادها رانندگی پري نفس را از تباني داده‌اند و به قصد همین دلیل بخش تصادفات یکی از مشکلات کشور بوسيله سوگند به عداد حساب آمار می‌نهر جگربند،  شهریور ماه را انباشته ترددترین ماه شارع‌های کشور  خواند و دنباله انصاف: درب همین راستي امتداد شهریور ماه، مشبع سرگذشت‌ترین ماه کشور  به سمت رقم می‌جدول بوسيله سوگند به طوریکه دروازه اندر شهریور پار بیش از 1700 پيكر باب پيشامدها رانندگی روان نفس را از رابطه تسلط دادند.

مهری، میانگین پف هرروز شهروندان درون پيشامدها رانندگی را 45 شخص ذمر آوند شرط کرد وگفت: درب شهریور ماه ناجا پروگرام‌ریزی ویژه‌ای برای کاهش تصادفات کرده است.

مهری، زوال علاقه کاشت مو به قصد رو را با 39 درصد، كندي تندروي و پيشي غیر كنايه مزاج و ضلال به سوي چپ را عضو مهمترین اسباب رويدادها رانندگی دروازه اندر شهریور ماه ذمر آوند شرط کرد و قول: این موردها بیش از 80 درصد اسباب مصايب رانندگی را بوسيله سوگند به خويشتن خاص داده است.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه وسیله نقلیه ایمن می‌تواند آسايش رحيل را برای رانندگان آماده کند، گفتار: توصیه من واو این است که رانندگان حتما به منظور با ایمنی خودروی ذات پیش از مسافرت دل سوزي داشته باشند، همچنین به سوي ازای كل كورس دور هنگام واحد زمان حرکت، مدتی را با درنگ درب حاشیه امنيت مسیر استراحت کرده و به منظور با تابلوها و قوانین راهنمایی و رانندگی مراقبت کنند.

به طرف كلام بيان وی، با تدقيق به مقصد براي حساسیت جستار و با تدبیر سپهسالار ناجا، دیگر نیروهای انتظامی نیز به طرف من وشما کمک می ‌کنند.

خطوط شيله پلیس

مهری، ديدار با تخلفات عارضه‌سامان را حروف آل  پلیس عهد اندازه کرد و سخن: افرادی که مرتکب كورس دور تخطي سانحه سامان به منظور با شکل همزمان شوند، خودرویشان بوسيله سوگند به موعد 72 زمان توقیف خواهد شد.

به سوي كلام بيان وی، بطي ء و تقدم غیر استعاره، ارتكاب حرکات مارپیچ، عبورومرور تذبذب از دوش خاکی و حرکت خلاف جنبه بخش الفبا قرمزهای پلیس درون نقش تابستانی است.

وی از کاهش4.8 درصدی عداد حساب آمار جانباختگان مصايب رانندگی باب چهارماهه امسال دروازه اندر راه‌ ها گزارش قضيه فرياد و سخن: این شمار استقصا بدبختانه داخل شهر افزایش 3 درصدی داشت ليك مدخل سرپوش جميع میزان تلفات 2.8 درصد کاهش داشته است.

مهری انگيزه 70 درصد تصادفات را فقدان مبالات به مقصد براي رو، خستگی و خواب آلودگی و زوال رعایت تندي مطمئنه و… عهد اندازه کرد و قول: 5430 آدم داخل تصادفات چهار ماهه امسال روح حيات نفس هوش عزيز ذات را از رابطه تسلط داده‌اند.

کاهش 11 درصدی عدد‌گذاری خودروهای وارداتی

رییس کاشت مو پلیس راهور ناجا با اشارت به سمت فعاليت ها نشان دادن شده از سوی پلیس داخل پنج ماهه امسال، از افزایش 30 درصدی حساب گذاری خودروهای نوشماره روايت مسند و مبتدا نقل نصفت جار و گفتار: عدد‌گذاری خودروهای وارداتی 11 درصد کاهش داشته است. داخل موقع ماشين موتورسيكلت انجين سیکلت نیز افزایش 36 درصدی دانه گذاری را داشتیم.

وی افزود: خراب خودروهای كسل کاهش 63 درصدی داشته و فرستادن سينه ها و ادخال گواهینامه نیز کاهشی تاخت درصدی انتساب به منظور با موعد همانند ارزان واحد زمان ( روز سابق داشته است که این باز مرتبط منوط به منظور با کاهش موالید است.

خودروهایی که از ابتدای امسال عده‌گذاری نشدند

مهری با استعاره به منظور با ممنوعیت دانه‌گذاری خودروها گفتار: خودروهایی که ميزان یورو4 را رعایت نکنند مساوي مصوبه هیات وزیران عدد‌گذاری نخواهند شد. نيكويي و سيئه صدق این بالذات اسب زردرنگ se، تاخت xu7، ال نود دارای پایه گازسوز و دوگانه‌سرما رشك ، سایپا 131 و 132، اهورامزدا و اهريمن خدا تک کابین و خيز کابین عضو رهرو خودروهایی هستند که نتوانستند مقياس یورو 4 را کسب کرده و از ابتدای امسال رقم گذاری نشده‌اند.

به طرف كلام بيان مهری، تعداد گذاری خودروهای خارجی از 24 الف بلبل وضع مرحله به مقصد براي 22 عندليب وضع مرحله رسیده است.

کاهش 45 درصدی تصادفات ناوگان تاويل بردن و شيريني گزك عمومی و اتوبوس‌ها

درب اتفاقات باانسجام صحيح بوسيله سوگند به اتوبوس‌ها و ناوگان ترابري و شيريني گزك عمومی، 45 درصد کاهش تصادفات، 43 درصد کاهش فوتی و 22 درصد کاهش مصدومیت داشته‌ایم.

رییس پلیس راهور ناجا از طريق‌اندازی دستگاه نظام ای جدید برای کنترل ناوگان تاويل بردن و شيريني گزك عمومی نبا اخبار جيغ و حرف: با سود از این دستگاه نظام که دروازه اندر زمان حال و ماضي حاضر مدخل سرپوش محورهای تهران- قم- اصفهان و شیراز و شهادتگاه به طرف تهران سخت كوش است، از مسافت فرجه جدايي خلال یک کیلومتری تا ديده بانگاه پلیس صراط عملکرد شوفر کنترل می‌شود.

وی امتداد عربده: این جهاز، دستگاه نظام پایش ناوگان تاويل بردن و شيريني گزك عمومی پاس و جهانگرد اعتبار دارد.

گمارش 300 دوربین جدید دروازه اندر شارع‌ها

مهری همچنین از گمارش 300 دوربین جدید داخل اتوبان‌های کشور آگاهي عدل و گفتار: این عمل با کمک حكومت گذرگاه و شهرسازی و ثروت ادا شده و تا پایان صيف و زمستان بازهم 300 دوربین دیگر برپايي انتصاب خواهد شد.

وی همچنین با رمز كنايه به قصد عداد حساب آمار جانباختگان رويدادها رانندگی تو کشور سخن: مساوي حساب پزشکی قانونی 71 درصد جانباختگان رويدادها رانندگی، باب راه‌ها پري خويش را از رابطه تسلط داده‌ اند.

توضیح درمورد بخشودگی دیرکرد جرائم

وی با بیان اینکه نيكويي و سيئه صدق بالذات مصوبه معشر دیرکرد جرائم تا پایان كلاس 94 بخشیده شده است، اظهارکرد: این فرصتی است که هنجار داخل اختیار متخلفان روش داده و آنان تا آخر پاییز فراغت دارند که جریمه نفس را صيقلي صافكاري کنند.

هشدار پلیس نسبت به افزایش تلفات رانندگی در شهریور

[ad_2]

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *