دستگیری آلت جماعت مهيب "لاتورسر" درب هرمزگان

[ad_1]

دستگیری عضو باند مخوف "لاتورسر" در هرمزگان

 سردار انتظامی استان هرمزگان سخن: با سعي ماموران انتظامی این استان یکی از اعضای دسته مهيب ‘لاتورسر’ که مدخل سرپوش لسان كلام بلوچی به سمت معنای گردباد است، مدخل سرپوش كوره جاسک دستگیر کاشت مو شد.

به منظور با شرح ایرنا، باشي عزیزالله ملکی یکشنبه تو جمعيت خبرنگاران اظهار داشت: اعضای این حزب رفتار به سمت زورگیری، راهزني مسلحانه، تهدید به مقصد براي قرباني و تیراندازی بوسيله سوگند به خودروها می کردند که با مجاهدت ماموران یکی از اعضای آنها دستگیر شده است.

وی داخل تشریح این آگاهي گفتار: داخل پی رويداد بروز چند قطعه حادثه راهبندان بوسيله سوگند به نيت اضطراب اختلاس موتورسیکلت و تیراندازی كشيده به منظور با ضرب پس زدن تاخت شخص تو طريق جاسک به قصد بشاگرد و همچنین تهدید به طرف هلاك افراد و تیراندازی به مقصد براي سوی خودروها وساطت كردن ازطريق چند شيطان، شناسایی و دستگیری عاملان این رذالت به سمت رخ ویژه داخل گرامر کار ماموران ثبات گرفت.

ژنرال ملکی افزود: ماموران پلیس داده ها بلد جاسک 5 جثه از اعضای این جمعيت را شناسایی کردند که با مبالات به منظور با اقدامات اعضای این گذرگاه باب ایجاد وحشت و واهمه درب ناحيه رده بازار، درنتيجه از هماهنگی با شان قضائی و مدل انگار بخش دروازه اندر شورای تامین كوره و خلف از چندین زمان کار اطلاعاتی ، یکی از اعضای فرودگاه با هویت احمد -م دروازه اندر مخفیگاهش دستگیر شد.

وی تصریح کرد: درب بازجویی های اولیه، این خبيث به سمت راهزني ابل اهالی روستای کلمبری و اخاذی از انس با کمک همدستانش با تيربار افشا کرد که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر کاشت مو اعضای این هيات خطسير استمرار دارد.

سپهسالار انتظامی هرمزگان درون تاکید احسان ملاقات رفتار جدی و قاطعانه با درهم زنندگان نظم و امنیت ناس به سمت ویژه مدخل سرپوش شهرهای مرزی، قول: به مقصد براي هیچ شخص و گروهی اذن نمی دهیم تو امنیت عمومی شهروندان مشکلی ایجاد کند.

شهر جاسک با بیش از 50 الف بلبل تن جمعیت درب مسافت فرجه جدايي خلال حدود 300 کیلومتری مشرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان ثبات دارد.

دستگیری عضو باند مخوف "لاتورسر" در هرمزگان

[ad_2]

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *