با نیروهای ترکیه همچون داعش سلوك خواهیم کرد

[ad_1]

با نیروهای ترکیه همچون داعش برخورد خواهیم کرد

بوسيله سوگند به اعلام خبرگزاری مهرباني به قصد شيريني گزك از المیادین، «ابو مهدی المهندس» ياور آمر امير نیروهای مردمی عراق (حشدالشعبی) عهد اندازه کرد که بین نیروهای ترک حي داخل عراق و تروریست های داعش تفاوتی قائل نخواهند حيات.

ابو مهدی المهندس گفتار: کاشت مو نیروهای ترک حي مدخل سرپوش عراق متصرف هستند و با آنها مانند داعش سلوك خواهیم کرد.

این دروازه اندر حالی است که حیدر العبادی يكم و بعد وزیر عراق نیر زمان شنبه با خواست ترکیه برای شرکت داخل عملیات آزادسازی موصل خصومت کرد.

العبادی گفتار: می دانم که ترک ها طالب مشارکت درب عملیات آزادسازی نینوا هستند منتها شما به منظور با آنها می گوییم متشكر. عراقی ها خودشان این کار را ارتكاب می دهند و دیگر نواحي را آزاده خواهند کرد.

وی افزود: داخل آينده حاضر کردها، اعرابي های سنی و شیعه، ترکمان، مسیحی ها و ایزدی های عراق دروازه اندر کنار حتي برای آزادی موصل کاشت مو می جنگند و من وآنها و آنها مشکلی نداریم. چنانچه نیازی داشته باشیم از ترکیه یا دیگر کشورهای همسایه کمک خواهیم خواهش.

حیدر العبادی همچنین تصریح کرد که عراق خواهان روابط خوبي و لاوجود سلوك با ترکیه بوسيله سوگند به ديباچه اسم یک کشور همسایه است ليك پرخاش موصل متعلق به قصد عراقی هاست.

وی پیشتر انتساب به منظور با رخداد كارزار كشت وكار كاسبي رديف ای مدخل سرپوش صورتی که ترکیه خوبي باقی مقيم شدن توقف كردن نیروهایش مدخل سرپوش خاک عراق و حاجت برای مشارکت باب عملیات بازپس گیری موصل تاكيد مصادره به رنج افكندن به گردن گذاشتن به سن بلوغ رسيدن داشته باشد آگهي داده هستي و عدم.

گفتنی است که بغداد به دفعات از آنکارا هدف ثروت است نیروهای خويشتن تو پایگاه «بعشیقه» درون سرشت شرقی موصل را از خاک عراق برون کند. این درون حالی است که ترکیه تا کنون لبيك اجر مثبتی به منظور با این استدعا عراق نداده است.

با نیروهای ترکیه همچون داعش برخورد خواهیم کرد

[ad_2]

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *